HAKKIMIZDA

hakkimizdaJEOTURK MADENCİLİK  MÜH. MAK. SAN. VE TİC. A.Ş

2008 Yılında Maden Sondajları, Zemin Etüdleri, Temel Mühendisliği, Su Sondajları, Jeofizik Etüdler ve Zemin Güçlendirme proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Bu amaç doğrultusunda, deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla her zaman doğru ve güvenilir hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Şirketimiz tüm Türkiye genelinde karotlu maden sondajı, zemin etüd hizmetleri, sıvılaşma ve şev stabilite analizleri, eğimli sondaj, jeofizik hizmetler, oturma analizleri, su sondajı hizmetlerini büyük bir titizlik ve güvenilirlik içerisinde vermektedir.

JEOTURK A.Ş. kuruluşundan bu yana sektöre makine, teçhizat, deneyimli personeli ve profesyonel yönetim kadrosu ile hizmet vermektedir.

JEOTURK A.Ş. sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmeleri seçkin müşterilerine hizmet kalitesiyle yansıtmaktadır.

JEOTURK A.Ş. sondaj sahasında çalışmakta olan personelini iş ve işçi güvenliğini sağlayacak şekilde eğitmekte ve bunun için gerekli olan teçhizatı sahada sürekli olarak bulundurmaktadır.

JEOTURK A.Ş. ayrıca sahada yaptığı çalışmalarda çevre ve doğanın korunması için her türlü tedbiri almaktadır.